Ważna informacja! Zmieniamy siedzibę! Pod aktualnym adresem działamy do 22 grudnia.
Zamówienia złożone w dniach 23.12 – 26.12 zostaną wysłane 27.12.
Później zaczynamy przeprowadzkę i nie będziemy mieli możliwości realizowania zamówień, przyjmowania zwrotów, ani rozpatrywania reklamacji. Niedostępni będą również nasi konsultanci na infolinii.
Wracamy 8 stycznia 2018 roku - wtedy też możecie kontaktować się z nami w dowolnej sprawie oraz swobodnie robić zakupy na naszej stronie!

Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

0 modeli
kategorii Na lato!

Zobacz pełną ofertę

Sezon letni kojarzy się niezmiennie z lekkimi sandałkami, klapkami, krótkimi szortami, okularami przeciwsłonecznymi, plażą, gorącym piaskiem i błękitną wodą. Można się rozmarzyć. Jednak zazwyczaj wysokie temperatury zamiast cieszyć przysparzają modowych dylematów – co założyć, by czuć się komfortowo i nadal wyglądać modnie?

Obuwie, które posiadamy w ofercie jest idealnym rozwiązaniem na ciepłe dni – jest wygodne, przewiewne i przede wszystkim zdrowe dla stóp. Oferujemy szeroką gamę różnorodnych modeli, które mają wspólną cechę – są komfortowe. Japonki Havaianas, Quicksilver, superwygodne Crocs’y, a może lekkie espadryle? Bez względu na to, które wybierzesz, masz pewność, że zapewniasz swoim stopom optymalną cyrkulację powietrza, chroniąc przed przegrzaniem.

Proponujemy duży wybór fasonów, które inspirowane są aktualnymi trendami. Klasyczne, proste i ponadczasowe fasony, modele inspirowane najnowszymi trendami, a do tego ubrania, w których wygoda idzie w parze z interesującym, modnym wzornictwem. Połącz komfort i dobry styl!