Pobierz darmową aplikację Sprawdź możliwości
W naszym sklepie znajdziesz

48 modeli
marki Versace Jeans!

Zobacz pełną ofertę

Luksus i włoska ekstrawagancja

Versace Jeans to bardziej casualowa odsłona Domu Mody Versace. Projekty charakteryzują się jednocześnie ostrym stylem, młodzieńczą postawą i nieustraszoną niezależnością. Klasyczne fasony sneakersów zostały zaprojektowane, tak aby w pełni połączyć streetwear z nieformalną elegancją. Buty dedykowane są dla osób, które przywiązują się do luksusu i żądne są sukcesu.

DNA marki

Versace słynie z bardzo oryginalnej interpretacji mody. Projekty są bardzo przejrzyste, pełne barw i życia. Marka czerpie z projektowania ogromną radość, mieszając modę z muzyką, sztuką i historią. Dlatego projekty marki są odważnymi i szalonymi małymi dziełami sztuki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakterystycznych dla tego Domu Mody bogatymi aplikacjami i nadrukami.

Historia

Gianni Versace był człowiekiem, który zmienił świat mody. Historia zaczęła się w 1978 roku, gdy w mediolańskiej galerii sztuki pokazał premierową kolekcję. Szybko dorobił się tytułu ‘’geniusza mody’’. Porywczy i nieznoszący sprzeciwu włoski projektant stworzył modowe imperium, które kojarzy się z luksusem, unikatowością i włoską precyzją. Jego projekty pokochały największe gwiazdy i osobistości: Madonna, księżna Diana czy Elton John. Po tragicznej śmierci, firmę prowadzi jego siostra Donatella Versace.

Versace to religia – powtarzał swoim pracownikom Gianni